Wzbogacenie i rozszerzenie oferty turystycznej obszaru poprzez remont i doposażenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Gumiś” w Czarnocinie wraz z utrzymaniem miejsc pracy w wymiarze 0.33 EPC4 Gumienny Zbigniew
Nazwa lub imię i nazwisko beneficjenta: Gumienny Zbigniew.
Numer Identyfikacyjny Statku: .
Nazwa operacji: Remont i doposażenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Gumiś” w Czarnocinie.
Skrócony opis operacji: Podejmowanie. wykonywanie lub rozwijanie działalności gospodarczej służącej rozwojowi obszarów rybackich i obszarów akwakultury.
Cel operacji: Wzbogacenie i rozszerzenie oferty turystycznej obszaru poprzez remont i doposażenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Gumiś” w Czarnocinie wraz z utrzymaniem miejsc pracy w wymiarze 0.33 EPC.
Data Rozpoczęcia Realizacji Operacji: 2019-02-01.
Data Zakończenia Realizacji Operacji: 2019-03-01.
Wydatki Kwalifikowalne Ogółem: 47621.15.
Kwota Wkładu EFMR: 19631.6.
Kod Pocztowy: 71-682.
Państwo: Polska.
Nazwa Priorytetu Unii: 4 – Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej.
Numer i nazwa działania: 4.2 Realizacja lokalnych strategii rozwoju.
kod działania: 4.02.2021.
Numer Umowy: 00178-6523.2-SW1610237/18/19.
Zwiększenie konkurencyjności i rentowności gospodarstwa poprzez rozwój działalności uzupełniającej.4 Tomala Marian
Nazwa lub imię i nazwisko beneficjenta: Tomala Marian.
Numer Identyfikacyjny Statku: .
Nazwa operacji: Zakup pojazdu gastronomicznego wraz z wyposażeniem oraz zakup maszyn celem uruchomienia mobilnego punktu gastronomicznego i wzrostu konkurencyjności na rynku..
Skrócony opis operacji: Inwestycje służące poprawie jakości produktów akwakultury lub stanowiące dla nich wartość dodaną.Różnicowanie dochodów przedsiębiorstw z sektora akwakultury przez rozwój działalności uzupełniającej..
Cel operacji: Zwiększenie konkurencyjności i rentowności gospodarstwa poprzez rozwój działalności uzupełniającej..
Data Rozpoczęcia Realizacji Operacji: 2018-12-01.
Data Zakończenia Realizacji Operacji: 2019-12-01.
Wydatki Kwalifikowalne Ogółem: 263559.73.
Kwota Wkładu EFMR: 98834.89.
Kod Pocztowy: 32-823.
Państwo: Polska.
Nazwa Priorytetu Unii: 2 – Wspieranie akwakultury zrównoważonej środowiskowo. zasobooszczędnej. innowacyjnej. konkurencyjnej i opartej na wiedzy.
Numer i nazwa działania: 2.3 Inwestycje produkcyjne w akwakulturę.
kod działania: 2.03.2021.
Numer Umowy: 00007-6521.3.1-OR0600001/17/18.
zwiększenie konkurencyjności i rentowności przedsiębiorstw z sektora akwakultury4 Skołysz Janusz
Nazwa lub imię i nazwisko beneficjenta: Skołysz Janusz.
Numer Identyfikacyjny Statku: .
Nazwa operacji: Zakup maszyn. urządzeń. wyposażenia i środków transportu wraz z niezbędnymi robotami budowlanymi w celu poprawy zdrowotności i dobrostanu pstrąga oraz poprawy warunków sanitarno – weterynaryjnych i bhp pracowników na obiekcie hodowli ryb łososiowatych w krągu.
Skrócony opis operacji: zakup mirkosit. prasy do odwadniania osadów. dmuchawy napowietrzającej i boczno kanałowej. segmentu dyfuzorów rurowych. agregatu pogodotwórczego. ciągnika rolniczego z przyczepą. przebudowa trafostacji i roboty budowlano – montażowe.
Cel operacji: zwiększenie konkurencyjności i rentowności przedsiębiorstw z sektora akwakultury.
Data Rozpoczęcia Realizacji Operacji: 2018-03-01.
Data Zakończenia Realizacji Operacji: 2018-10-01.
Wydatki Kwalifikowalne Ogółem: 1621248.77.
Kwota Wkładu EFMR: 607112.29.
Kod Pocztowy: 76-200.
Państwo: Polska.
Nazwa Priorytetu Unii: 2 – Wspieranie akwakultury zrównoważonej środowiskowo. zasobooszczędnej. innowacyjnej. konkurencyjnej i opartej na wiedzy.
Numer i nazwa działania: 2.3 Inwestycje produkcyjne w akwakulturę.
kod działania: 2.03.2021.
Numer Umowy: 00014-6521.3.1-OR1600018/17/18.
Zrównoważony rozwój infrastruktury turystycznej. rekreacyjnej i kulturalnej powiązanej z rybactwem i wodą poprzez budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Jeleńcz. gm. Parchowo4 Gmina Parchowo
Nazwa lub imię i nazwisko beneficjenta: Gmina Parchowo .
Numer Identyfikacyjny Statku: .
Nazwa operacji: Poprawa atrakcyjności terenów turystycznych i kulturalnych poprzez budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Jeleńcz. gm. Parchowo.
Skrócony opis operacji: 4.4.1. 4.4.2.
Cel operacji: Zrównoważony rozwój infrastruktury turystycznej. rekreacyjnej i kulturalnej powiązanej z rybactwem i wodą poprzez budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Jeleńcz. gm. Parchowo.
Data Rozpoczęcia Realizacji Operacji: 2018-05-01.
Data Zakończenia Realizacji Operacji: 2019-10-01.
Wydatki Kwalifikowalne Ogółem: 275378.97.
Kwota Wkładu EFMR: 175530.67.
Kod Pocztowy: 77-124.
Państwo: Polska.
Nazwa Priorytetu Unii: 4 – Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej.
Numer i nazwa działania: 4.2 Realizacja lokalnych strategii rozwoju.
kod działania: 4.02.2021.
Numer Umowy: 00202-6523.2-SW1110325/18.
Celem operacji jest utworzenie. rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej poprzez wykonanie chodnika. montaż ławeczek. tablic edukacyjno- interaktywnych. co przyczyni się do wzrostu atrakcyjności przestrzennej obszaru terytorialni4 Gmina Pyrzyce
Nazwa lub imię i nazwisko beneficjenta: Gmina Pyrzyce .
Numer Identyfikacyjny Statku: .
Nazwa operacji: Budowa infrastruktury turystyczno- rekreacyjnej na obszarze historycznie związanym z działalnością rybacką w parku Burgerpark w Pyrzycach.
Skrócony opis operacji: Tworzenie. rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej. przeznaczonej na użytek publiczny. historycznie lub terytorialnie związanej z działąlnością rybacką.
Cel operacji: Celem operacji jest utworzenie. rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej poprzez wykonanie chodnika. montaż ławeczek. tablic edukacyjno- interaktywnych. co przyczyni się do wzrostu atrakcyjności przestrzennej obszaru terytorialni.
Data Rozpoczęcia Realizacji Operacji: 2018-09-01.
Data Zakończenia Realizacji Operacji: 2018-12-01.
Wydatki Kwalifikowalne Ogółem: 99933.35.
Kwota Wkładu EFMR: 72201.55.
Kod Pocztowy: 74-200.
Państwo: Polska.
Nazwa Priorytetu Unii: 4 – Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej.
Numer i nazwa działania: 4.2 Realizacja lokalnych strategii rozwoju.
kod działania: 4.02.2021.
Numer Umowy: 00130-6523.2-SW1610215/18.
kisielice gmina, arkusz danych ewidencyjnych budynku rozporządzenie, stal rb500, struktura organizacyjna arimr, stanisław kubaszak, kody adr, iwona dyszkiewicz, wyniki wyborów samorządowych 2018 podkarpackie, opo, leszek nowicki, 19-500, e wniosek dopłaty, zudp, bioodpady, www.rakoniewice, dariusz rzepka…